wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Wakacje 2018
Dane sklepu
 • Auto-Design Izabela Miedzińska
  NIP: 693-148-73-78
 • Godziny działania sklepuponiedziałek - czwartek: 9:00 - 17:00
Poradniki i instrukcje
 • Nasz Blog
Opinie o produktach
Ostatnie aktualności
 • Wakacje 201821-06-2018

  Wakacje 2018 - czasem możemy nieznacznie zwolnić.
 • WAKACYJNA przerwa 201821-06-2018

  Początek wakacji to będzie tygodniowy przestój firmy. Zamówienia złożone w okresie od 30.06 do 08.07.2018 r. będą wysyłane od 09.07.2018 r. - za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

  Prosimy uwzględnić ten fakt przy składaniu zamówienia.
Znaki towarowe
Informujemy, że zgodnie z Kodeksem PWP art. 156 nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżoną własnością. W ofercie użyte są jedynie informacyjnie - do samochodu jakiego producenta i modelu są przeznaczone. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta samochodów. Towar zamiennik - jakość porównywalna z oryginałem.
Chmura tagów

Wakacje 2018

Wyświetleń: 203 Szanowni Klienci,
sezon urlopowy zbliżą się dużymi krokami praktycznie w każdej firmie. Podobnie jest także u nas. W miesiącach lipiec i sierpień część z naszej załogi zajmującej się produkcją przebywa na zasłużonych urlopach. Nie oznacza to jednak, że prowadzony przez nas Sklep Internetowy przestał w tym okresie działać.
 
Przez ten okres zamówienia są przyjmowane i realizowane. Staramy się, aby przebiegało to bez zakłóceń i nie było to widoczne dla naszych Klientów. W niektórych, pojedynczych jednak przypadkach, kiedy danego produktu nie mamy aktualnie na magazynie, czas realizacji zamówienia może ulec nieznacznemu wydłużeniu. Podkreślamy, że takie sytuacje mogą, ale wcale nie muszą mieć miejsca, jednak chcieliśmy o tym lojalnie powiadomić naszych Klientów.
 
Mamy nadzieje, że fakt ten nie wpłynie na negatywną ocenę naszej firmy, dlatego zwracamy się jednocześnie w przypadku wydłużenia realizacji zamówienia o wyrozumiałość.
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl