wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Nowości2 » O jakości naszych produktów
Dane sklepu
 • Auto-Design Izabela Miedzińska
  NIP: 693-148-73-78
 • Godziny działania sklepuponiedziałek - czwartek: 9:00 - 17:00
Poradniki i instrukcje
 • Nasz Blog
Opinie o produktach
Ostatnie aktualności
 • Wakacje 201821-06-2018

  Wakacje 2018 - czasem możemy nieznacznie zwolnić.
 • WAKACYJNA przerwa 201821-06-2018

  Początek wakacji to będzie tygodniowy przestój firmy. Zamówienia złożone w okresie od 30.06 do 08.07.2018 r. będą wysyłane od 09.07.2018 r. - za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

  Prosimy uwzględnić ten fakt przy składaniu zamówienia.
Znaki towarowe
Informujemy, że zgodnie z Kodeksem PWP art. 156 nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżoną własnością. W ofercie użyte są jedynie informacyjnie - do samochodu jakiego producenta i modelu są przeznaczone. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta samochodów. Towar zamiennik - jakość porównywalna z oryginałem.
Chmura tagów

O jakości naszych produktów

Wyświetleń: 846
Na rynku znajdą Państwo wiele różnych ofert sprzedaży mieszków na biegi oraz na hamulec ręczny do swojego samochodu. Cena sprzedaży jest bardzo zróżnicowana, każdy ze sprzedających zachwala swój produkt mówiąc, że jest o jakości porównywalnej z oryginałem. Czy w rzeczywistości tak jest? Otóż nie. Produkcją mieszków do samochodów zajmujemy się od wielu lat. Wiemy doskonale kto stanowi naszą konkurencję i jaką jakość oferuje. Nie zamierzamy jednak tutaj zajmować się tym tematem, ponieważ w ocenie wielu z Państwa i tak nasza opinia nie byłaby obiektywna. Opiszemy natomiast to, jak my zajmujemy się produkcją, aby mogli Państwo sami zdecydować i dokonać wyboru.
Produkcją mieszków na biegi zajmujemy się od lat 90-tych
Jesteśmy polską firmą. Zajmujemy się produkcją mieszków na biegi i na hamulec ręczny od lat 90-tych XX wieku. Przez ten czas przeszliśmy długą drogę. Zmienialiśmy się razem ze zmianą oczekiwań i gustów naszych klientów. Obecnie zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą hurtową. Prawie cała nasza produkcja trafia na rynki Europy Zachodniej i głównie pod te rynki nastawiona jest nasza produkcja. Dzięki naszym kontaktom produkowane przez nas mieszki i pokrowce znajdują się w wielu sklepach motoryzacyjnych w Europie. Taka organizacja sprzedaży pociąga za sobą pewne konsekwencje, które musieliśmy wdrożyć w naszej firmie, aby sprostać oczekiwaniom naszych zagranicznych Klientów.

Jakość - to jest to, czym charakteryzują się nasze produkty. To właśnie dzięki utrzymywaniu stałego, wysokiego poziomu naszych mieszków i pokrowców udało nam się zdobyć zaufanie wielu zagranicznych partnerów. Każdy aspekt produkcji naszych towarów jest nadzorowany w taki sposób, aby produkt finalny charakteryzował się najwyższą jakością. Produkcja każdego mieszka to ręczna praca ludzi o wysokich umiejętnościach. Ten wkład pracy nie miałby znaczenia, gdybyśmy używali kiepskiej jakości skóry. Dlatego dobierając skórę do produkcji korzystamy ze sprawdzonych dostawców. To oni dostarczają nam skórę o odpowiednich parametrach zgodnych z najwyższymi normami. Dostawcy nasi wiedzą, że znamy się na skórze i że nie interesują nas tanie, kiepskie materiały. Produkując mieszki na biegi chcemy bowiem mieć pewność, że polski produkt to synonim najwyższej jakości.

Ważną sprawą związaną z mieszkami na biegi jest ich dopasowanie do konkretnego modelu samochodu. Każdy model to inny wzór, inne rozwiązania. Nawet podobne do siebie mieszki w gruncie rzeczy różnią się od siebie. Nie ma czegoś takiego jaki mieszek uniwersalny. Dlatego opracowując wzór mieszka do określonego modelu samochodu opieramy się zawsze na oryginalnych wzorach. Czy oznacza to, że mieszki są dokładną kopią oryginałów? Nie zawsze. Celowo nieraz modyfikujemy wzory mieszków i pokrowców tak, aby łatwiej było je zamontować w samochodzie. Nie wpływa to jednak negatywnie na wygląd mieszka po zamontowaniu na drążku zmiany biegów. Modyfikacje te są wykonywane z wyczuciem, przy zachowaniu ogólnego wyglądu oryginału.

Szukają mieszka na biegi zastanawiacie się może Państwo, czy może warto zamontować taki, który wykonany jest z tworzywa sztucznego. Szczerze odradzam. Różnica bowiem w cenie prawdę powiedziawszy nie jest znacząca, jednak trwałość materiałów już tak. To dlatego, że fabryczny mieszek wykonany był z tworzywa sztucznego szukacie teraz Państwo nowego mieszka.

Podsumowując możemy stwierdzić, że szukając w Internecie mieszków znajdziecie Państwo mieszki tańsze od tych, które znajdują się w naszej ofercie. Jeżeli jednak zależy Wam na produkcie wysokiej jakości to zdecydujecie się na wybranie naszych towarów. Jakość wykonania naszych towarów będzie bowiem zgodna z oczekiwaniami i nie rozczaruje.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl