wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Nowości2 » Mieszki na biegi w Opel Astra H - dwa rodzaje
Dane sklepu
 • Auto-Design Izabela Miedzińska
  NIP: 693-148-73-78
 • Godziny działania sklepuponiedziałek - czwartek: 9:00 - 17:00
Poradniki i instrukcje
 • Nasz Blog
Opinie o produktach
Ostatnie aktualności
 • Wakacje 201821-06-2018

  Wakacje 2018 - czasem możemy nieznacznie zwolnić.
 • WAKACYJNA przerwa 201821-06-2018

  Początek wakacji to będzie tygodniowy przestój firmy. Zamówienia złożone w okresie od 30.06 do 08.07.2018 r. będą wysyłane od 09.07.2018 r. - za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

  Prosimy uwzględnić ten fakt przy składaniu zamówienia.
Znaki towarowe
Informujemy, że zgodnie z Kodeksem PWP art. 156 nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżoną własnością. W ofercie użyte są jedynie informacyjnie - do samochodu jakiego producenta i modelu są przeznaczone. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta samochodów. Towar zamiennik - jakość porównywalna z oryginałem.
Chmura tagów

Mieszki na biegi w Opel Astra H - dwa rodzaje

Wyświetleń: 2686
Oferowane w naszym Sklepie Internetowym mieszki na biegi oraz na hamulec ręczny zawsze wykonywane są w oparciu o oryginalne wzory. Każdy z takich wzorów jest przez nas odpowiednio modyfikowany pod kątem ułatwienia montażu w samochodzie na oryginalnej ramce. Wykonanie takich modyfikacji jest dokonywane zawsze z wyczuciem tak, aby nie wpłynąć na ostateczny wygląd mieszka po zamontowaniu go na drążku zmiany biegów.

W samochodzie opel astra H spotkać możemy dwa rodzaje mieszków na biegi. Różnią się one między sobą w sposób znaczący, dlatego ważne jest, aby przed wymianą mieszka na biegi i przed złożeniem zamówienia sprawdzić u siebie w aucie, jaki mieszek jest fabrycznie zamontowany. Co jest ważne, na co należy zwrócić uwagę? W sumie nie ma w tym nic trudnego, ponieważ mieszki te różnią się ilością łatek (części), z których się składają. Tak więc mieszki te mogą występować w wersji składającej się albo z dwóch łatek (części), albo z trzech. Jest to o tyle ważne, że pokrowce te nie mogą być stosowane zamiennie. Poza ilością łatek (części) z których składają się te mieszki, różnią się one kształtem i rozmiarem. Z tego więc względu ważne jest dokonanie odpowiedniego wyboru. Niestety nie można w sposób jednoznaczny określić w jakich modelach producent montował określone mieszki, dlatego na karcie produktu w naszym Sklepie Internetowym podczas zakupu można dokonać wyboru odpowiedniego mieszka.

Mieszki można zakupić w naszym Sklepie Internetowym klikając na jeden z poniższych linków:
W celu ułatwienia Państwu rozróżnienia poszczególnych mieszków - poniżej przedstawiamy oba mieszki koło siebie. Mamy nadzieje, że pozwoli to Państwu lepiej je rozpoznać i uniknąć niewłaściwego wyboru.
 
Mieszek na biegi do Opel Astra H w wersji składającej się z 3 łatek (części) Mieszek na biegi do Opel Astra G w wersji składającej się z 2 łatek (części)
Mieszek na biegi do Opel Astra H w wersji składającej się z 3 łatek (części) Mieszek na biegi do Opel Astra G w wersji składającej się z 2 łatek (części)

Natomiast jeżeli chodzi o pokrowiec na hamulec ręczny w tym modelu Opla, to sprawa jest już prosta - w każdej z wersji montowany jest taki sam pokrowiec, niezależnie od tego, która z wersji była zamontowana na drążku zmiany biegów.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl