wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Wakacje 2018
Maseczki ochronne
Dane sklepu
 • Auto-Design Izabela Miedzińska
  NIP: 693-148-73-78
 • Godziny działania sklepuponiedziałek - czwartek: 9:00 - 17:00
Poradniki i instrukcje
 • Nasz Blog
Opinie o produktach
 • skórzany mieszek na biegi BMW E46

  bmw E46Ocena produktu 5/5

  Bardzo szybka wysyłka, produkt zgodny z opisem
 • skórzany mieszek na biegi opel astra H

  opel astra HOcena produktu 5/5

  Zakupiony mieszek do dźwigni zmiany biegów znakomicie…
Ostatnie aktualności
 • Zmiany w sprzedaży w związku z COVID-1914-03-2020

  Szanowni Państwo,
  w związku z zaistniałą obecnie sytuacją w kraju oraz w związku z faktem, że towary przez nas oferowane w znacznej części były zawsze wykonywane pod złożone zamówienie, a nie brane z magazynu, konieczne stało się dokonanie pewnych modyfikacji w bieżącej działalności sklepu:
  • ograniczyliśmy dostępne formy dostawy towarów wyłącznie do Paczkomatów, nie ma obecnie możliwości zamawiania towarów z dostawą w formie listu poleconego lub odbioru w punkcie (stacja Orlen, Poczta, Żabka itp.),
  • nie wszystkie towary mamy obecnie na stanie, nawet jeżeli można dokonać zakupu za pośrednictwem Sklepu Internetowego. W takim przypadku zamówienie zostanie przyjęte do realizacji, przekazane na produkcję, jednak czas do wysyłki wydłuży się - o ile, to ciężko powiedzieć. Będziemy starać się możliwie maksymalnie skrócić okres przygotowania, jednak w obecnej sytuacji nasze moce produkcyjne nie działają na 100%.

  Prosimy więc o wyrozumiałości oraz zrozumienie naszej troski o pracowników produkcji.

  W obecnej sytuacji życzymy też Państwu dużo zdrowia, w tych trudnych dla wszystkich dniach.

  Zespół Auto-Design
 • Wakacje 201821-06-2018

  Wakacje 2018 - czasem możemy nieznacznie zwolnić.
Znaki towarowe
Informujemy, że zgodnie z Kodeksem PWP art. 156 nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżoną własnością. W ofercie użyte są jedynie informacyjnie - do samochodu jakiego producenta i modelu są przeznaczone. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta samochodów. Towar zamiennik - jakość porównywalna z oryginałem.
Chmura tagów

Wakacje 2018

Wyświetleń: 627 Szanowni Klienci,
sezon urlopowy zbliżą się dużymi krokami praktycznie w każdej firmie. Podobnie jest także u nas. W miesiącach lipiec i sierpień część z naszej załogi zajmującej się produkcją przebywa na zasłużonych urlopach. Nie oznacza to jednak, że prowadzony przez nas Sklep Internetowy przestał w tym okresie działać.
 
Przez ten okres zamówienia są przyjmowane i realizowane. Staramy się, aby przebiegało to bez zakłóceń i nie było to widoczne dla naszych Klientów. W niektórych, pojedynczych jednak przypadkach, kiedy danego produktu nie mamy aktualnie na magazynie, czas realizacji zamówienia może ulec nieznacznemu wydłużeniu. Podkreślamy, że takie sytuacje mogą, ale wcale nie muszą mieć miejsca, jednak chcieliśmy o tym lojalnie powiadomić naszych Klientów.
 
Mamy nadzieje, że fakt ten nie wpłynie na negatywną ocenę naszej firmy, dlatego zwracamy się jednocześnie w przypadku wydłużenia realizacji zamówienia o wyrozumiałość.
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl