wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Nowości » Mieszki na biegi w Opel Astra H - dwa rodzaje
Dane sklepu
 • Auto-Design Izabela Miedzińska
  NIP: 693-148-73-78
 • Godziny działania sklepuponiedziałek - czwartek: 9:00 - 17:00
Poradniki i instrukcje
 • Nasz Blog
Opinie o produktach
Ostatnie aktualności
 • Sprzedaż hurtowa06-02-2022

  Firma Auto-Design praktycznie od początku swojej działalności zajmuje się sprzedażą hurtową skórzanych mieszków. Oferowane przez nas mieszki na biegi oraz na hamulec ręczny, pokrowce na kierownice, pokrowce na gałki zmiany biegów oraz skórzane nakładki na kierownice wykonane są z naturalnej skóry i w znacznej mierze wysyłamy do odbiorców hurtowych na granicami naszego kraju. Dzięki wysokiej jakości wykonania, nasza oferta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród zagranicznych kontrahentów.

  Jeżeli więc zajmujesz się sprzedażą akcesoriów do samochodów i chciałbyś wzbogacić zwoją ofertę o nasze artykuły to zapraszam do kontaktu za pośrednictwem formularza, który jest dostępny TUTAJ.
 • Zmiany w sprzedaży w związku z COVID-1914-03-2020

  Szanowni Państwo,
  w związku z zaistniałą obecnie sytuacją w kraju oraz w związku z faktem, że towary przez nas oferowane w znacznej części były zawsze wykonywane pod złożone zamówienie, a nie brane z magazynu, konieczne stało się dokonanie pewnych modyfikacji w bieżącej działalności sklepu:
  • ograniczyliśmy dostępne formy dostawy towarów wyłącznie do Paczkomatów, nie ma obecnie możliwości zamawiania towarów z dostawą w formie listu poleconego lub odbioru w punkcie (stacja Orlen, Poczta, Żabka itp.),
  • nie wszystkie towary mamy obecnie na stanie, nawet jeżeli można dokonać zakupu za pośrednictwem Sklepu Internetowego. W takim przypadku zamówienie zostanie przyjęte do realizacji, przekazane na produkcję, jednak czas do wysyłki wydłuży się - o ile, to ciężko powiedzieć. Będziemy starać się możliwie maksymalnie skrócić okres przygotowania, jednak w obecnej sytuacji nasze moce produkcyjne nie działają na 100%.

  Prosimy więc o wyrozumiałości oraz zrozumienie naszej troski o pracowników produkcji.

  W obecnej sytuacji życzymy też Państwu dużo zdrowia, w tych trudnych dla wszystkich dniach.

  Zespół Auto-Design
Znaki towarowe
Informujemy, że zgodnie z Kodeksem PWP art. 156 nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżoną własnością. W ofercie użyte są jedynie informacyjnie - do samochodu jakiego producenta i modelu są przeznaczone. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta samochodów. Towar zamiennik - jakość porównywalna z oryginałem.
Chmura tagów

Mieszki na biegi w Opel Astra H - dwa rodzaje

Wyświetleń: 5021
Oferowane w naszym Sklepie Internetowym mieszki na biegi oraz na hamulec ręczny zawsze wykonywane są w oparciu o oryginalne wzory. Każdy z takich wzorów jest przez nas odpowiednio modyfikowany pod kątem ułatwienia montażu w samochodzie na oryginalnej ramce. Wykonanie takich modyfikacji jest dokonywane zawsze z wyczuciem tak, aby nie wpłynąć na ostateczny wygląd mieszka po zamontowaniu go na drążku zmiany biegów.

W samochodzie opel astra H spotkać możemy dwa rodzaje mieszków na biegi. Różnią się one między sobą w sposób znaczący, dlatego ważne jest, aby przed wymianą mieszka na biegi i przed złożeniem zamówienia sprawdzić u siebie w aucie, jaki mieszek jest fabrycznie zamontowany. Co jest ważne, na co należy zwrócić uwagę? W sumie nie ma w tym nic trudnego, ponieważ mieszki te różnią się ilością łatek (części), z których się składają. Tak więc mieszki te mogą występować w wersji składającej się albo z dwóch łatek (części), albo z trzech. Jest to o tyle ważne, że pokrowce te nie mogą być stosowane zamiennie. Poza ilością łatek (części) z których składają się te mieszki, różnią się one kształtem i rozmiarem. Z tego więc względu ważne jest dokonanie odpowiedniego wyboru. Niestety nie można w sposób jednoznaczny określić w jakich modelach producent montował określone mieszki, dlatego na karcie produktu w naszym Sklepie Internetowym podczas zakupu można dokonać wyboru odpowiedniego mieszka.

Mieszki można zakupić w naszym Sklepie Internetowym klikając na jeden z poniższych linków:
W celu ułatwienia Państwu rozróżnienia poszczególnych mieszków - poniżej przedstawiamy oba mieszki koło siebie. Mamy nadzieje, że pozwoli to Państwu lepiej je rozpoznać i uniknąć niewłaściwego wyboru.
 
Mieszek na biegi do Opel Astra H w wersji składającej się z 3 łatek (części) Mieszek na biegi do Opel Astra G w wersji składającej się z 2 łatek (części)
Mieszek na biegi do Opel Astra H w wersji składającej się z 3 łatek (części) Mieszek na biegi do Opel Astra G w wersji składającej się z 2 łatek (części)

Natomiast jeżeli chodzi o pokrowiec na hamulec ręczny w tym modelu Opla, to sprawa jest już prosta - w każdej z wersji montowany jest taki sam pokrowiec, niezależnie od tego, która z wersji była zamontowana na drążku zmiany biegów.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Nowości
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szanowni Państwo,
Firma Auto-Design praktycznie od początku swojej działalności zajmuje się sprzedażą hurtową skórzanych mieszków. Oferowane przez nas mieszki na biegi oraz na hamulec ręczny, pokrowce na kierownice, pokrowce na gałki zmiany biegów oraz skórzane nakładki na kierownice wykonane są z naturalnej skóry. Dzięki wysokiej jakości wykonania, nasza oferta cieszy się dużym zainteresowaniem także wśród zagranicznych kontrahentów.

Jeżeli więc zajmujesz się sprzedażą akcesoriów do samochodów i chciałbyś wzbogacić swoją ofertę o nasze artykuły to zapraszam do kontaktu za pośrednictwem formularza, który jest dostępny TUTAJ.

Zespół Auto-Design